![](https://klimis-lazaridis.gr/wp-content/uploads/2024/03/images-1.png)
Συγχαρητήρια στους μαθητές μας που για μια ακόμα χρονιά πέρασαν όλοι στις εξετάσεις LOWER – PROFICIENCY MICHIGAN -CAMBRIDGE και ESB DECEMBER 2023 . Συνεχίζουμε δυναμικά για τις επόμενες εξετάσεις ΜΑΙΟΥ- IOYNIOY 2024.
ΝΕΑ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
Συγχαρητήρια στους μαθητές μας που για μια ακόμα χρονιά πέρασαν όλοι στις εξετάσεις LOWER – PROFICIENCY MICHIGAN -CAMBRIDGE και ESB DECEMBER 2023 . Συνεχίζουμε δυναμικά για τις επόμενες εξετάσεις ΜΑΙΟΥ- IOYNIOY 2024.