Σήμερα κόψαμε την πίτα μας. Ευχόμαστε να είναι αυτή η χρονιά καλύτερη απο τις προηγούμενες και να επιστρέψουμε στην κανονικότητα μας. Τυχερή της χρονιάς που κέρδισε το φλουρί η κα Καποπούλου Κατερίνα.
Και του χρόνου με υγεία.
![](https://klimis-lazaridis.gr/wp-content/uploads/2022/02/20220207_184914-2-1024x888.jpg)
ΝΕΑ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
Σήμερα κόψαμε την πίτα μας. Ευχόμαστε να είναι αυτή η χρονιά καλύτερη απο τις προηγούμενες και να επιστρέψουμε στην κανονικότητα μας. Τυχερή της χρονιάς που κέρδισε το φλουρί η κα Καποπούλου Κατερίνα.
Και του χρόνου με υγεία.